Salı, 23 Eki 2018

Bosfor Elektronik

Neredesin: Anasayfa » Güncel

Güncel

 


HEADWAY VDR / S-VDR
DISTRIBUTOR OF TURKEY


TEL :+90 216 327 34 67 (3 Lines)

E-mail : info@bosforelektronik.com

www.bosforelektronik.com

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarında hizmet vermekteyiz.


 

Kannad Marine tarafından Dünya’da ilk defa SafeLink R10 SRS isimli kişisel kullanım amaçlı AIS cihazı, 17 Şubat 2011 tarihinde Miami Uluslararası Boat Show’da sergilemiştir. SafeLink R10 SRS, can yeleğine takılarak Denize düşen kişi tarafından MOB mantığı ile kullanılmaktadır.
SM ELECTRICS, Almanya firması ile Türkiye yetkili tek satış ve servis distribütörlüğü anlaşması imzalanmıştır.

Kannad Marine, yeni model SafeLink SportPro+ Auto GPS ve Manual+ GPS EPIRB cihazlarını Denizcilik sektöründe kullanmak amaçlı olarak satışa sunmuştur. Yeni model Kannad Marine SafeLink SportPro EPIRB cihazları IMO ve SOLAS kurallarına uyumludur.

 

 

Kannad Marine, yeni model Otomatik ve Manuel SafeLink Auto GPS ve Manual+ GPS EPIRB cihazlarını Denizcilik sektöründe kullanmak amaçlı olarak satışa sunmuştur. Otomatik ve Manuel EPIRB cihazları IMO ve SOLAS kurallarına uyumludur.
Kannad Marine, yeni model RESCUER 2 SART cihazını Deniz ve Havacılık sektörlerinde kullanmak amaçlı olarak satışa sunmuştur. RESCUER SART cihazı 9GHz x-band’ında çalışması için dizayn edilmiştir olup, IMO ve SOLAS kurallarına uyumludur.
Kannad Marine, yeni model SafeLink AIS SART cihazını Denizcilik sektöründe kullanmak amaçlı olarak satışa sunmuştur. AIS SART cihazı IMO ve SOLAS kurallarına uyumlu olup, bir Radar SART cihazına alternatif olarak kullanılmaktadır.
Kannad Marine, yeni model SafeLink SOLO PLB (Personnel Locator Beacon) cihazı, yüzer araçlarda, uçak ile seyahat ederken veya kayak,dağcılık,yürüyüş gibi kara sporlarını yaparken yaşayabileceğiniz tehlikeli durumlarda bulunduğunuz yeri arama kurtarma istasyonlarına bildirmek amaçlı kullanılmaktadır.
Kannad Aviation, yeni model INTEGRA 406 GPS ELT cihazını havacılık sektöründe kullanmak amaçlı olarak satışa sunmuştur.
SM ELECTRONICS,Almanya tarafından üretilen BNWAS (Bridge Navigational Watch Alarm System) Köprüüstü Seyir İzleme Alarm Sisteminin satışına başlanmıştır. BNWAS sistemi, 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren uluslararası çalışan tüm gemilerde zorunlu olmaya başlayacaktır.
Yeni model BWMS (Balast Water Management System) balast suyunu işleyerek temizleme sistemi Headway Technology Co.,Ltd tarafından satışa sunulmuştur.
Yeni model PROTEC-W Class A AIS cihazı Denizcilik sektöründe kullanmak amaçlı olarak L-3 Communications,USA tarafından satışa sunulmuştur.